Strona główna > zarabianie > MLM piramida finansowa

MLM piramida finansowa

Piramida w MLM to nie jest Piramida Finansowa

Mając to na uwadze i nie będąc uprzedzonym do wszelkich projektów w systemie MLM, dasz sobie szansę na lepsze, bogatsze życie, a kto wie, może nawet na zamożność

Szukałam systemu MLM, ale… polskiego. Znalazłam go już jakiś czas temu, jednak sama musiałam dobrze poznać MLM wg. ich opracowania i zrozumieć.

Piramida finansowa nie jest ofertą biznesu.

Kto mądrze szuka, ten znajdzie. Czy będzie to piramida finansowa? – Tak!. Najcześciej pakujemy się w to, czego się boimy.

Dobrze trafiłam. To jest to. Są tu rzeczy, które chcę kupować i których na pewno nigdy nie kupię. Nie zapłaciłam za uczestnictwo co znaczy, że nie jest to piramida finansowa. Są tu wyjątkowo opłacalne produkty – dla mnie. Produkty które lubię. Ucząc się e-biznesu, unikałam zakupów,  których nie byłam pewna. Ale o tym innym razem.

Prawdziwy MLM. polega na tym, że należy samemu być konsumentem – zadowolonym konsumentem. Tylko wtedy będziesz zarabiał/a, ale też będziesz miał/a zadowolonych klientów. Poza tym Marketing Partnerski, to szansa nawet dla ludzi z konieczności przebywających w domu. Np. osoby niepełnosprawne, matki wychowujące dzieci, emeryci, itp. Także dla ludzi, którzy nie mają w swoim otoczeniu osób zainteresowanych zakupami przez internet, a tym bardziej zarabianiem. Znajdą ich w Internecie,  jeśli tylko zechcą.

Przekonywanie kogoś do zakupu, to trudne zadanie. Ale tak naprawdę łatwiej do tego przekonać, aniżeli do zarabiania.  Zastanawiam się tylko, czy właśnie Agrabla jest dla osób wyżej wymienionych?  – Czy produkty, które dziś są, będą tymi, których potrzebują?

Polacy naczytali się bądź nasłuchali dużo negatywu o MLM. – nawet media robiły nagonkę. Dla nich każdy MLM, to  piramida finansowa. Tak jest gdy ktoś bierze się za pisanie o czymś czego nie zna. Zrobili dużo szkody, nie sobie (oni mają pracę) lecz społeczeństwu. To tak, jak z tymi naszymi politykami. Swoim życiem zarządzać nie umieją a zarządzają państwem, promowani przez dziennikarzy – ignorantów w kwestii zarządzania. Niszczenie nowych przedsięwzięć w Polsce było w ich interesie. Stąd wszystko, co mogło dać nam –  przeciętnym Polakom pieniądze było tępione m.in poprzez podpinanie tego do piramid finansowych.

„Inteligentna konsumpcja”

Przykład: Wspomniane Towarzystwa Ubezpieczeniowe – Wmawiano nam, że to piramida finanswa Próbowano nam tę pracę uniemożliwić, ako nielegalną, więc mieliśmy w rękach ówczesne ustawy – międzynarodowe umowy podatkowe. Zmienili ustawy, ale nie zawarli umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które nie były zintersowane wejściem na polski rynek. Co było zrozumiałe wobec faktu niszczenia polskiej gospodarki.

Trochę o nich: Nie można było rozpocząć z nimi współpracy, jeśli samemu się nie ubezpieczyło. Ubezpieczenia były bardzo korzystne, więc nie było dla nas problemem ubezpieczyć się. Gorzej jeśli ktoś nie widział wartości ubezpieczeń, a wysupłał wymaganą kwotę na polisę, jako drogę do zarabiania. Dla większości z nich ta droga najczęściej zaczynała się i kończyła na wykupie polisy – i po jakimś czasie odkupie ze stratą. Należało odczekać 8 lat by odkup polisy był pełny, po 15 latach z zyskiem. Twarde zasady, ale… Każdy je znał. Jeżeli żyjesz do emerytury, masz ją zagwarantowaną albo Twoi bliscy są znakomicie zabezpieczeni. Odkup polisy był równoznaczny z rezygnacją z ubezpieczenia.

Ubezpieczeni, którzy podjęli współpracę, chętniej oferowali polisy aniżeli możliwość zarabiania. Produkt był jeden (na rózn kwoty ubezpieczeniowe) a kontynuacja składek ubezpieczeniowych dawała dodatkowe dochody partnerom.  To było opracowane w systemie MLM. Należało dobrze wybierać partnerów do współpracy, a klientów. Najlepszymi byli partnerzy przekonani do ubezpieczeń, zainteresowani współpracą. Najlepiej mi wyszło z partnerami z biznesu. Oni z chęcią się ubezpieczali a jeszcze chętniej polecali ubezpieczenia znajomym biznesmenom – zarabiając w ten sposób dodatkowe pieniądze, co z kolei mnie dawało dochód pasywny – system MLM.

Czy to może być piramida finansowa?

Jeśli piramida to TAK, ale… Piramida Konsumencka. Klient, zadowolony z produktu, poleca go jako partner, czyli robi tak zwany marketing. Nie ma do czynienia z pieniędzmi. Więc jaka tu jako piramida finansowa? I o to chodzi w Marketingu Partnerskim – choć nie ma tu ubezpieczeń, to są produkty potrzebne każdemu z nas.

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz